Witaj Drogi Rodzicu!

Jesteś tutaj zapewne dlatego, że szukasz dobrego miejsca dla swojego dziecka, gdzie w przyjaznych i bezpiecznych warunkach, będzie mogło się uczyć, bawić i rozwijać w gronie rówieśników. Dobrze trafiłeś. Zapraszamy Cię do naszego Przedszkola!

Możesz nasz już znać. Jako młodzi rodzice w 2016 roku założyliśmy prężnie działający w Rzeszowie Klub Mamy i Malucha. Bazując na doświadczeniach i obserwacji naszych małych podopiecznych, których sukcesy i osiągnięcia przerosły nasze oczekiwania, a także w oparciu o wielogodzinne rozmowy z rodzicami w trakcie spotkań Klubu Młodej Mamy i Taty, postanowiliśmy pójść krok dalej. Tak powstał Żłobek „Magiczny Świat Malucha”, a teraz także Niepubliczne Przedszkole „Magiczny Świat Malucha”.

Nasza oferta odbiega od standardów proponowanych najmłodszym w naszym mieście. Sami stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, dlatego też osoby, które chcą z nami pracować, muszą jej sprostać. Nasz zespół to profesjonaliści i pasjonaci, którzy troszcząc się o rozwój najmłodszych, sami nieustannie się szkolą i rozwijają. Dziś do naszego magicznego świata masz okazję dołączyć i Ty razem ze swoim dzieckiem. Serdecznie Cię zapraszamy!

Magdalena i Robert Pyszczuk wraz z Maksem i Julką