Opis przedszkola

Przedszkole „Magiczny Świat Malucha” przeznaczone jest dla  dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Nowy budynek został starannie przystosowany do potrzeb naszych przedszkolaków, co zapewnia komfortowe warunki rozwoju i bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Przedszkole wyposażone jest w salę Zdobywców (58 m²), Wędrowców (43 m²), Tropicieli (67 m²), salę Odkrywców (33 m²), przy każdej sali znajduje się toaleta. Dodatkowo dysponujemy salą gimnastyczną (87 m²), w których poza zajęciami ruchowymi są realizowane zajęcia z integracji sensorycznej czy terapii ręki oraz salą doświadczania świata (20 m²), które pozwala w sposób innowacyjny i ciekawy stymulować zmysły dziecka. Zarówno w ciepłe i chłodniejsze dni na nasze przedszkolaki mogą korzystać z  ciekawie zaaranżowanego i przestronnego ogrodu o powierzchni 260 m².

Ponadto sale są wyposażone w:

• Klimatyzację, które w upalne dni zapewnia dzieciom komfortowe warunki do nauki i zabawy,
  • Duże okna, które zapewniają odpowiednią ilość światła dziennego,
  • Meble odpowiednie do wieku i wzrostu dziecka, sprzyjające prawidłowemu rozwojowi,
  • Pomoce dydaktyczne i zabawki posiadające atesty bezpieczeństwa,
  • Monitor interaktywny, rzutnik i nowoczesny sprzęt multimedialny,
  • Nowoczesny sposób dezynfekowania sal za pomocą urządzenia ozonującego powietrze.

Zapraszamy do poznania naszego Magicznego Świata